Oferty

Aktualności

DOTACJE NA INFRASTRUKTURĘ BADAWCZĄ

2018.09.13

11.722.547,99zł dotacji pozyskaliśmy dla następujących Klientów: GRUPA AZOTY ZAKŁADY AZOTOWE "PUŁAWY" S.A.; ASSEMBLERTEC Sp. z o.o.; AUTO-SZLIF s.c. Jerzy i Tomasz Dziak; MACACCINO Sp. z o.o.; ABM GREIFFENBERGER POLSKA Sp. z o.o.

Czytaj więcej

DOTACJE NA WDROŻENIE STRATEGII WZORNICZYCH

2018.06.29

18.516.670,00zł - ta kwota dotacji zasili projekty naszych Klientów: Drukarnia PEGWAN Sp. z o.o.; AMIR Zakład Produkcji Mebli; ASKO Sp. z o.o.; AVANT Fabryka Porcelitu; FORNER Sp. z o.o.; SIWEK Sp. z o.o., Z.P.T.S "DON-KWIAT" Grzegorz Smołecki; Zakład Wyrobów Betonowych Wojciech TRYKACZ

Najbliższe nabory wniosków

19.12

PO Polska Wschodnia, Działanie 1.4

Wzór na konkurencję

Consultrix w liczbach Consultrix w liczbach

SPECJALISTA DS. PROJEKTÓW B+R

Opis stanowiska

- Opracowywanie dokumentacji aplikacyjnych (część merytoryczna) w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych, PO Inteligentny Rozwój, PO Polska Wschodnia oraz innych, zgodnie z zapotrzebowaniem Klientów Consultrix, w tym projektów B+R;

- Współpraca z klientami oraz instytucjami, których udział jest niezbędny do opracowania i realizacji projektów B+R.

Wymagania

- Doświadczenie w samodzielnym sporządzaniu projektów B+R dla przedsiębiorstw i/lub jednostek naukowych (preferowane projekty składane w PARP oraz NCBiR);

- Doświadczenie we współpracy z jednostkami naukowymi lub pracy w jednostkach naukowych;

- Kreatywność w zakresie dostosowywania pomysłów klientów do wymogów dokumentacji konkursowych;

- Wykształcenie wyższe;

- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,
  • udział w ciekawych projektach,
  • pracę w przyjaznej atmosferze.

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy wysyłać na adres: biuro@consultrix.com.pl z dopiskiem: SPECJALISTA DS. PROJEKTÓW B+R
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Consultrix Krystyna Górak z siedzibą w Lublinie."